To zaraz obok POMAGANIA PRZEZ CZYTANIE najważniejszy projekt Stowarzyszenia Żar Serca❣

 

Tym razem zabieramy WAS na zielone wzgórza województwa lubuskiego, do fantastycznego hotelu SPA Żabi Dwór w Radwanowie obok Zielonej Góry. 

 

To przepiękne miejsce wygląda jak luksusowy pensjonat, gdzieś 

we Włoszech lub Hiszpanii Przecudny teren zielony z basenem, palmy, strefa SPA, piękne wnętrza, w których właściciele zadbali o każdy detal, aby czuć wysoką jakość i niezapomniany klimat, urokliwa restauracja z pysznym jedzeniem. To wszystko dla WAS 

 

Oddamy się w ręce uzdolnionych wizażystek oraz przeżyjemy indywidualne sesje zdjęciowe  dodatkowo weźmiemy udzial w warsztatach rozwoju osobistego, aby zadbać nie tylko o wygląd ale także o to, co najważniejsze- nasze wnętrze.

 

2 cudowne dni spędzone w przepięknych okolicznościach, które oderwą nas od rzeczywistości, wzmocnią, rozpieszczą oraz pozostaną niezapomniane dzięki sesji zdjęciowej 

 

Poniżej szczegóły tej wyjątkowej oferty:

 

Nazwa projektu: KOBIECOŚĆ W OBIEKTYWIE 4 EDYCJA

Termin: 17-18 października 2020

Miejsce: Żabi Dwór w Radwanowie k/Zielonej Góry

Organizator: Stowarzyszenie Żar Serca 

KRS 0000696168 Ewa Kołodziejczyk

Wizaż: Katarzyna Bora

Fotografia: Hubert Bąk

Warsztaty rozwoju osobistego: Ewa Kołodziejczyk 

Koszt: 490 zl/osobę

 

Cena zawiera:

Jeden nocleg w hotelu Żabi Dwór w pokojach 2 i 3 osobowych (zakwaterowanie w pokojach od godz. 14:00, możliwość przybycia od godz 10:00)

Dostęp do strefy SPA (sauna, jacuzzi, basen odkryty)

Wykwintną kolację 9.05, pyszne śniadanie i obiad 10.05

Makijaż do sesji foto 

Indywidalną sesję fotograficzną w przepięknych wnętrzach Żabiego Dworu

4 fotografie w formacie cyfrowym

Voucher i 15% zniżki na nocleg oraz zabiegi w SPA w Żabim Dworze przed i/lub po wydarzeniu Kobiecość w obiektywie 

10% zniżki na nocleg oraz zabiegi w SPA w Żabim Dworze w innym terminie.

Warsztaty rozwoju osobistego z autorką książek i jednocześnie organizatorką wyjazdu Ewą Kołodziejczyk

Książka "Lirycznie" z osobistym wpisem od autorki.

Wspaniałą atmosferę, pełną relaksu na najwyższym poziomie🔝

Lubuski Paszport Turystyczny, dzięki któremu możesz odwiedzić urokliwe miejsca regionu i skosztować lubuskich specjałów w specjalnie przygotowanej dla ciebie ofercie.

 

Czwarty raz spotkamy się w gronie inspirujących kobiet  każda z nas nosi w sobie ogrom emocji, doświadczeń i historii a ten wspólny czas ma na celu oderwanie nas od codzienności i dopieszczenie naszego wewnetrznego i zewnętrznego piękna

 

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

W ramach warsztatów rozwoju osobistego porozmawiamy o naszym potencjale, wartościach, mocnych i słabszych stronach. Podzielimy się swoim doświadczeniem, marzeniami oraz sposobami czerpania satysfakcji życiowej. W pozytywnej atmosferze, pełnej akceptacji i bez oceniania, każda uczestniczka będzie miała możliwość wyrażenia się i podzielenia swoją opinią. Będziemy rozmawiać także o tym, jak odpuścić, to co nam nie służy i pokochać siebie bezwarunkowo. A wszystko odbywać się będzie w luźnej, przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

 

Gwarantujemy dobrą zabawę ale także czas poświęcony na własne przemyślenia. Coś dla ciała i ducha 

 

Wyjazd, który pozytywnie nastroi, naładuje bateryjki, być może na jego bazie zawiążą się nowe przyjaźnie, a z pewnością pozostaną po nim wspaniałe wspomienia.

 

A to wszystko w pięknym otoczeniu gustownych wnętrz i okolic oraz w towarzystwie wspaniałych kobiet, które chcą lepiej poznać siebie oraz żyć pełną piersią♀️

 

Dlatego nie wahaj się i już dzisiaj zarezerwuj swój bilet  

 

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA 

 

⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘⚘

Zgłoszenia obejmujące imię i nazwisko oraz numer telefonu prosimy wysyłać na adres kontakt@zarserca.pl w tytule wpisując Kobiecość w obiektywie 4

 

Zachęcamy do obejrzenia filmu z poprzednich edycji na naszym fanpage'u fb/PomaganiePrzezCzytanie

 

OPINIE UCZESTNICZEK poprzednich edycji:

"Kobiecy weekend w Pałacu w Witaszycach. Trzy cudowne dni. Tajemnicze, zaskakujące, urocze, kreatywne, odważne, subtelne... . Odnalazłam tam cząstkę siebie, która zgubiła się w gonitwie dnia codziennego. 

Serdecznie dziękuję za ten niesamowity czas spędzony w Waszym towarzystwie."

Agnieszka Mierzejewska

 

#kobiecośćwobiektywie #pałacWitaszyce

Mega fantastyczny projekt, w którym miałam zaszczyt uczestniczyć!!! Serdecznie dziękuję za to, że dzięki Wam pomimo choroby, która na maksa zdążyła mnie ograniczyć i "zamknąć w szafie" udało mi się z tej szafy wyjść!!! i przy okazji poznać wspaniałych ludzi  Szczególne podziękowania za wspaniałe zdjęcia i makijaż, dzięki którym na swój sposób mogłam poczuć się WYJĄTKOWA️ i przede wszystkim pozostać sobą, taką jaką jestem!!!

Justyna Stanek

 

 

Stowarzyszenie Żar Serca

68-200 Żary, woj. lubuskie

KRS: 0000696168

NIP: 9282088245

REGON: 368325429

+48 608 616 971

 

zarserca1@gmail.com