ZAMÓW KSIĄŻKI

  • Wybierz książkę lub książki, które Cię interesują.
  • Dolicz do nich 13 zł za przesyłkę kurierską
  • Przy zakupie min. 4 książek wysyłka GRATIS!
  • Dokonaj przelewu na konto Stowarzyszenia Żar Serca 22 1050 1911 1000 0090 8024 0667 w banku ING
  • Potwierdzenie przelewu wraz z adresem do przesyłki i wyborem książek wyślij na adres biuro@zarserca.pl
  • DZIĘKUJEMY!
“Cziczi- jaszczurka z Karaibów” Opowieść pełna burzliwych przygód na tle rajskiej wyspy Turks i Caicos. Wzbogacona kolorowymi ilustracjami, zagadkami i ciekawostkami, które maluchy bardzo lubią. Idealna dla dzieci wczesnoszkolnych, zarówno pod względem treści, jak i czcionki.

Koszt: 25 zł, twarda oprawa, 31 stron

Opinie psychologów:

“Jaszczurka Cziczi. Magiczna podróż w czasie” Tym razem główna bohaterka trafia do Nadrenii Północnej poznając nowych przyjaciół i przeżywając niesamowite przygody. W niezwykły sposób wyrusza w podróż od zarania dziejów, przez epokę dinozaurów aż po czasy współczesne. W tle rozbrzmiewa muzyka Ludwiga van Beethovena, pojawia się też domek starszej pani a w nim niezwykłe, porcelanowe lalki.

Koszt: 25 zł, twarda oprawa, 34 strony

Opinie psychologów:

“Jaszczurka Cziczi na Zachodzie Polski” to dziecięcy przewodnik po województwie lubuskim. Historia przyjaźni między zwierzątkiem a dzieckiem i wakacyjna podróż po ciekawych miejscach. Nie zabraknie też zabawnych opowieści leśnych zwierząt, które jak na bajkę przystało, mają ludzie cechy. Żagańska Biblioteka wyglądająca jak Hogwart? Kolorowe jeziorka oraz łuk widziany z Kosmosu? Park Krasnala? To wszystko i jeszcze więcej w jednej książce.

Koszt: 25 zł, twarda oprawa, 34 strony

Opinia psychologów:

Tomik wierszy “Lirycznie” dla starszych czytelników. Zbiór myśli, które można spiąć jedną klamrą- cudu, jakim jesteśmy. Pozytywne, motywujące treści o zaufaniu do życia, jedności międzyludzkiej i radości drobnych spraw.

Koszt: 25 zł, oprawa twarda, 83 strony

Całkowity dochód ze sprzedaży książek przeznaczamy na realizację naszych celów statutowych.

Dziękujemy za zamówienia