Spotkania autorskie

Zapraszamy Biblioteki, Szkoły i Przedszkola do zorganizowania spotkania autorskiego z Ewą Kołodziejczyk- autorką książek, Prezesem Stowarzyszenia Żar Serca.

Możemy przeprowadzić spotkania dla dzieci dotyczące bajek oraz akcji Pomaganie przez czytanie, lub też dla dorosłych odnosząc się do tomiku wierszy oraz działalności społecznej.

Pani Ewa ma na koncie ponad 120 takich spotkań w całej Polsce. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.

Sposób, czas trwania i szczegóły takich spotkań ustalany jest indywidualnie według potrzeb zamawiającego. Wystawiamy faktury.

W celu umówienia spotkania prosimy dzwonić pod numer telefonu 880 742 382 lub wysłać email na adres: biuro@zarserca.pl

Ewa Kołodziejczyk

urodzona w 1981 r. w Żarach. W 2008 r. ukończyła Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. W okresie studenckim spędziła ponad rok w Nowym Jorku, co wciąż stanowi źródło pięknych wspomnień i inspiracji. W latach 2011-2015 założyła i prowadziła Centrum Kształcenia Ustawicznego na warszawskim Mokotowie.

Ale od zawsze jej pasją jest tworzenie oraz wyrażanie siebie poprzez artystyczne formy przekazu- rysowanie, malowanie oraz pisanie.

Jest autorką i ilustratorką bajek dla dzieci „Cziczi- jaszczurka z Karaibów” (2017 r.) , „Jaszczurka Cziczi. Magiczna podróż w czasie” (2018 r.), tomiku wierszy „Lirycznie” (2018 r.) oraz „Jaszczurka Cziczi na Zachodzie Polski”. Nominowana w plebiscycie Gazety Lubuskiej „Osobowość Roku 2019” w kategorii Działalność społeczna i charytatywna.

Od 2017r. jest prezesem Stowarzyszenia Żar Serca. Organizacja wspiera leczenie, rehabilitację i edukację niepełnosprawnych dzieci z całej Polski i wciąż się rozwija. Bajki oraz tomik wierszy „Lirycznie” stanowią fundament jej funkcjonowania.

Do tej pory odbyła ponad siedemdziesiąt spotkań autorskich w całej Polsce, promując czytelnictwo i zachęcając do dobroczynności.

Inicjatorka i organizatorka wielu imprez i akcji społecznych, wyjazdów „Kobiecość w obiektywie” oraz „Spacerów z historią”.

Prywatnie mama wspaniałej nastolatki Kingi, miłośniczka przyrody, zakochana w podróżach i zagadnieniach związanych z metodami mindfulness.

fb/Ewa Kołodziejczyk lirycznie