Spotkania autorskie

Nazywam się Ewa Kołodziejczyk,  jestem autorką książek, prezesem Stowarzyszenia Żar Serca, inicjatorką różnych akcji społecznych jak Pomaganie przez czytanie, Kobiecość w obiektywie, Spacery z historią czy Fitness Maraton. Organizuję także festyny, premiery, spotkania autorskie (ponad 150 na koncie) i konkursy literackie.

Moje pomysły wsparło tysiące fantastycznych osób prywatnych, firm i instytucji, m.in. firma Swiss Krono, Smulders, Urzędy Marszałkowskie województw Lubuskiego, Zachodniopomorskiego, Podlaskiego, Mazowieckiego i Wielkopolskiego, Burmistrz i Wójt Żar, Burmistrz Łęknicy. M.in. dzięki temu 20 rodzin, w których występuje niepełnosprawność, otrzymało wsparcie finansowe a my w Stowarzyszeniu, możemy realizować także inne nasze cele statutowe- promować czytelnictwo, województwo lubuskie, organizować fantastyczne wydarzenia dla kobiet i integrować społeczność.

Z przyziemnych spraw- ukończyłam Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie Wrocławskim. W okresie studenckim spędziłam ponad rok w Nowym Jorku. Mieszkałam też 5 lat w Warszawie, gdzie założyłam i prowadziłam placówkę oświatową (CKU) o profilu kosmetycznym.

Prywatnie jestem mamą nastolatki- mojej największej inspiracji życiowej, bohaterki i uzdolnionej artystki.

Mam osobliwe i bogate doświadczenie życiowe. Pełen wachlarz od tych wspaniałych, ekscytujących, twórczych, podróżniczych aż po te, które mocno przycisnęły mnie do ziemi. Mam na myśli bardzo trudne życiowo momenty, związane ze zdrowiem własnym i bliskich mi osób. Przeżyłam chorobę nowotworową dziecka (10 lat temu) ale też jej uzdrowienie- największy cud i niewyobrażalne szczęście. Wiem co znaczy strach, ból, niemoc, utrata bliskiej osoby i zagrożenie życia dziecka. Wiem, co znaczą nieudane związki, rozstania, niepewność, brak pieniędzy, samotność.

Ale wiem także jak przekuć trudności w moc, osobistą a beznadziejność w szczęście. U mnie to działa.

Paradoksalnie te najtrudniejsze momenty pobudziły mnie do życia w pełni, do samorealizacji, odwagi do działania i wdzięczności za każdy dzień. Piszę to z perspektywy osoby dojrzałej, świadomej, szczęśliwej i gotowej, aby dzielić się z innymi przemyśleniami, aby wzmocnić i dać nadzieję tym, którzy obecnie zmagają się ze swoimi trudnościami. Lub zainspirować tych, którzy pragną więcej od życia a coś wewnątrz, powstrzymuje ich od samorealizacji. Uwielbiam wymieniać się doświadczeniami, poznawać innych ludzi, ich historie, osobowości i charaktery są moją inspiracją.

Życie jest niesamowitą podróżą.

Zapraszam Cię do mojego świata. Z przyjemnością opowiem o nim podczas spotkania autorskiego.

Oferuję spotkania dla 3 grup docelowych:

1. dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych, które powiązane są z bajkami, które piszę. Ich celem jest zachęcenie dzieci do czytelnictwa oraz przybliżenie pracy pisarza. W sposób przystępny i właściwy dla małych dzieci opowiadam także o dobroczynności.

2. dla dzieci z klas 4-8 oraz młodzieży ze szkół ponadpodstawowych- na których więcej opowiadam o organizacji, procesie tworzenia, inspiracjach a celem tych spotkań jest pobudzenie do działania i podążania w kierunku własnych marzeń. Opowiadam także o dobroczynności i wolontariacie.

3. dla dorosłych spotkania autorskie- inspirujące pod nazwą “Marzenie-Działanie-Efekt”, nawiązujące do temiku wierszy lirycznie oraz do działalności Stowarzyszenia Żar Serca.

Sposób, czas trwania i szczegóły takich spotkań ustalane są indywidualnie według potrzeb zamawiającego. Wystawiamy faktury.

W celu umówienia spotkania proszę o kontakt telefoniczny 880 742 382 lub e-mailowy: biuro@zarserca.pl

Kliknij tutaj aby zamówić moje książki

Eventy: Kobiecość w obiektywie

O mnie i o Stowarzyszeniu Żar Serca w mediach:

Artykuł o Kobiecości w obiektywie KLIKNIJ TUTAJ
Artykuł zapowiedź Konkursu KLIKNIJ TUTAJ

Artykuł o Konkursie 2 KLIKNIJ TUTAJ

Relacja z festynu KLIKNIJ TUTAJ

Relacja z premiery tomiku wierszy KLIKNIJ TUTAJ

Zapowiedź premiery książki dla dzieci KLIKNIJ TUTAJ

Mój profil Facebookowy KLIKNIJ TUTAJ